نیازسنجی و برنامه ریزی ساخت سایت

اولین و مهمترین گام استخراج اامات پروژه است. قرار است سایت چه ویژگی هایی را ارائه دهد و چه نیازهایی برای پاسخگویی به کاربر وجود دارد. اطلاعات ذکر شده همراه با درخواست مشتری در قالب پروپوزال مستند شده و مورد تأیید طرفین است.  بر اساس پیشنهاد مفصلی که تهیه شده است ، روند طراحی سایت را شروع و پیش می برد.


تحقیق محتوا

تیم فنی پس از ارزیابی نیازها و دریافت درخواست های کارفرما ، محتوای جمع آوری شده را بررسی و تجزیه و تحلیل می کند و بهترین روش ارائه آنها را در سایت پیشنهاد می دهد. این محتوا می تواند شامل متن ، تصاویر ، نشان تجاری ، اطلاعات تماس ، متن مربوط به ما ، لیست و نمونه ای از محصولات ، خدمات ، رنگ شرکت و . مدیر پروژه مربوطه  ایده ها و نتایج تجزیه و تحلیل را با کارفرما به اشتراک بگذارد و در صورت تأیید طرفین ، اجرای طرح اولیه به تیم طراحی سایت نونگار سپرده می شود.


طراحی اولیه 

طراحی گرافیکی اولیه سایت یا طرح اولین قدم در روند طراحی وب سایت است. در این مرحله ، از تمام صفحات سایت مانند صفحه اصلی ، درباره ما ، با ما تماس بگیرید ، وبلاگ و سایر قسمت های وب سایت ، یک طراحی اولیه انجام می شود و آنچه که کاربر قرار است ببیند به تصویر کشیده می شود. سپس مدیر پروژه و مشتری در مورد این نمونه ها توافق می کنند و مرحله اصلی طراحی آغاز می شود.


الگوی اصلی سایت را طراحی کنید

تیم طراحی  با توجه به طراحی اولیه ، صفحات مختلف سایت را طراحی می کند و تمام معیارهای ایده آل طراحی را رعایت می کند. رنگ ها و آرم های سازمانی نقش مهمی در طراحی سایت دارند. در  ، ما سعی می کنیم محیط وب سایت شما را با زمینه کسب و کار شما سازگار کنیم تا کاربر با یک تجارت منظم و یکپارچه روبرو شود. کارفرما می تواند حداکثر 30٪ تغییر در طرح اصلی مورد تأیید طرفین را درخواست کند. کلیه عناصر گرافیکی و تصویری قبل از اجرا توسط مشتری تأیید می شوند.


کدگذاری سایت

تیم فنی آماده دریافت طرح نهایی و شروع فرایند برنامه نویسی بر اساس آن است. کد یک سایت مانند اسکلت یک ساختمان است ، بنابراین ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین و بهینه ترین کد نویسی را انجام دهیم و آخرین فن آوری ها و استانداردها را در دنیای وب بگنجانیم. ما از ترکیبی از HTML ، CSS ، JQuery و اسکریپت جاوا برای انجام برنامه نویسی ایستا و آنچه کاربر می بیند یا با آنها تعامل دارد ، استفاده می کنیم. توجه اصولی و دقت بالای وب سایت به UI کاربر پسند و ارائه بهترین UX باعث شده است که خروجی وب سایت همیشه در به روزترین و بهینه ترین حالت باشد.


برنامه نویسی سمت سرور یا پویایی وب سایت نیز در PHP انجام می شود. از پلاگین ها یا قالب های آماده در طراحی سایت استفاده نمی کند و تمام کدها توسط تیم فنی از ابتدا نوشته می شوند. این امر به تسلط کامل به هر یک از خطوط برنامه نویسی سایت منجر شده است و در صورت بروز خطا در سیستم ، قادر به شناسایی و رفع سریع آن خواهیم بود. سرعت سایت و کارایی مناسب آن نیز از مهمترین مواردی است که در کدگذاری آن در نظر می گیریم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


تفریحات سالم Joanna سرگرمی,اجتماعی,آموزشی khatereh foodname20 ثقلین میبد تجزیه و تحلیل آماری وبلاگ سئو آیا مدرسه محیطی دلپذیر،شاد وبانشاط است؟ فـــ ـروغ